رنگ و مش و روش مراقبت از آن

رنگ و مش

رنگ و مش مو ، از آن مدل‌هایی است که تغییر اساسی در چهره‌ی شما ایجاد می‌کند. اگر به دنبال تنوع هستید، فقط کافی ست با توجه به پوست و سایر ویژگی‌های ظاهریتان مش مناسب را امتحان کنید. در این مطالب سالن تاج محل با جدیدترین متد های انواع مدل های رنگ مو چهره شما را جذاب و عالی می کند. در کنار ما جذابترین خودت باش.

رنگ و مش

کلیه خدمات رنگ نیاز به شخصی فوق العاده حرفه ای دارد تا بتواند هر آنچه مدنظر شما است را برایتان به وجود بیاورد. همچنین استفاده از مواد با کیفیت جهت حفظ سلامت موها بسیار مهم است، که همه این موارد در سالن زیبایی کاملا رعایت می شود. مدل های متنوع و روز دنیا و تکنیک های جدید را به شما ارائه می دهیم، با تضمین صد در صد سلامت موهایتان.

رنگ و مش
مدل مو

انواع رنگ و مش مو

مش هایلایت

این نوع مش معمولا برای افرادی به کار می رود، که قصد دارند لایه هایی از موهای خود را که تیره است به حالت روشنی درآورند. در این حالت  مو بطور تقریبی ۲ تا ۳ درجه نسبت به حالت اولیه خود تغییر می کند و روشن تر می شود.

مش لولایت

کسانی که می خواهند رنگ موهای روشن خود را به حالت تیره تری دربیاورند، معمولا از این نوع مدل مو استفاده می کنند.

مش فریزینگ

معمولا این نوع مدل را اشخاصی دوست دارند، که می خواهند موهای خود را کاملا به رنگ روشن درآورند، و یا اینکه برعکس کاملا موهای خود را تیره کنند، درنهایت از مدل فریزینگ استفاده می شود.

مش سان لایت

این نوع مش زمانی بکار می رود که افراد بخواهند ریشه ی موهای خود را تیره کنند، و ساقه ی مربوط به موها را به حالت روشنی درآورند.

مش مون لایت

این نوع مدل به حالتی می باشد که قسمت بالای سر به رنگ تیره درمی آید و مابقی مو که مربوط به قسمت های زیرین می شود به شکل بلوند درمی آید.

موی لایت

این نوع مدل مو توسط فرد آرایشگر به گونه ای انجام می شود که موها را به بخش های مختلفی تقسیم می کند و به هر قسمت جدا شده دکلره می زند، بعد از این مرحله قسمت های که تقسیم شده است را طبق سلیقه افراد با رنگ های متفاوت فانتزی رنگ می کند.

رنگ و مش های جدید سال کدامند؟

 بسیاری از خانم ها معمولا دوست دارند، که رنگ آنها از انتخاب رنگ سال باشد. در واقع بهترین ها، هایلایت های تیره و روشن، مش های کرم  قهواه ای، موهای آمبره و سامبره می باشند.

مراقبت های لازم بعد از رنگ مو و مش

  • بعد از رنگ مو ۷۲ ساعت تا شامپو زدن صبر کنید.
  • از شامپوها و نرم‌کننده‌های بدون سولفات استفاده کنید.
  • به نرم‌کننده خود رنگ اضافه کنید.
  • موقع شستن موها و شامپو زدن، از آب با دمای پایین استفاده کنید.
  • موهایتان را کمتر بشویید.
  • از محصولات و سرم‌های بدون آبکشی برای حفاظت از رنگ مو ها موقع حالت دهی به مو استفاده کنید.
  • از اسپری‌های محافظ حرارت قبل از سشوار، اتو، و برس حرارتی استفاده کنید.

تاج محل

سالن زیبایی تاج محل با سابقه کار، دارای کادری مجرب و حرفه ای است. خدمات مو سالن زیبایی  بسیار متنوع و زیبا  می باشد. و چهره شما را جذاب و خاص می کند، در صورتی که تمایل دارید زیباترین رنگ را بر روی گیسوان خود داشته باشید، حتما با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید