ليفت و لمينت مژه و ابرو

ليفت و لمينت مژه و ابرو در شهریار

ليفت مژه

ليفت و لمينت مژه و ابرو ، یکی از خدمات سالن زیبایی تاج محل می باشد. که با استفاده از بهترین مواد با کیفیت توسط کادری مجرب و با تجربه برای زیبایی چهره شما عزیزان ارائه می شود. زیبا بودن و ماندن برای هر خانمی یک آرزوست. اگر بدنبال جذابت خاصی در چهرتان هستید، حتما با ما همراه باشید.

ليفت و لمينت مژه و ابرو

روشی عالی برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه‌های شما است. اگر مژه‌های کوتاه، مستقیم و افتاده دارید، با این روش می‌توانید به آنها حالت دهید و از زیبایی مژه‌های خود لذت برید. لیفت ابرو باعث می شود خواب موهای ابرو تغییر کند، یعنی موهایی ابرو که رو به پایین می باشد و نامرتب هستن را در یک جهت قرار می دهد و باعث می شود که شما همیشه ابروهایی مرتب داشته باشید.

نمونه کارها

لیفت و لمینت ابرو مناسب چه کسانی است؟

اگر مدل ابروتون رو دوست ندارید، لیفت ابرو با مواد کراتین و بدون تزریق و جراحی و کاشت٫ طبیعی ترین و کم هزینه ترین شیوه برای تغيير مدل ابرو و تقویتشان است. لیفت ابرو بدون جراحی کاری که با ماده های ارگانیک و تقویتی انجام می شود، مناسب کسانی است که ابروهای نامرتب و یا افتاده و بی حالت دارند و حالت ابرو دخترانه و مرتب دوست دارند و می خواهند ابرو پهن تر دیده شود بدون هیچ نوع تاتویی كه با مواد ارگانیک انجام می شود.

با این شیوه تقویتی ابروها به صورت مرتب و هاشور خورده بنظر می رسد. تارهای ابرو به طرف بالا و ایستاده و نه تنها آسیبی به ابرو زده نمی شود بلکه ابرو تقویت هم می شود لیفت ابرو برای ابروهای کم و هاشور زده شده هم مناسب است ولی باید ابروها بلند شده باشند. پس فرصت زیبایی رو از دست ندهید و هر چه سریع تر با ما تماس بگیرید. تا عین الماس با ما بدرخشید.

ليفت و لمينت مژه و ابرو