لاک ژل ناخن

لاک ژل در شهریار

لاک ژل ناخن

لاک ژل یکی از جدیدترین تکنیک‌هایی است که باعث جلای بیشتر ناخن‌ها می‌شود. خانم‌ها همواره به دنبال ناخن‌هایی با ظرافت و زیبایی بیشتر هستند. روش‌های بسیاری جهت درخشنده‌کردن ناخن‌ها وجود دارد اما معمولاً ماندگاری شیوه‌ها در حد قابل‌قبولی نیست. لاک ژل ناخن برای خانم هایی که دوست دارند لاکشان مدت زمان بیشتری دوام بیاورد، و وقت زدن لاک را ندارند، بسیار مناسب است. این روش نسبت به لاک معمولی دوام بیشتری دارد، و دیرتر پاک می شود.

ژلیش ناخن

لاک ژل ناخن «که به اشتباه در ایران به ژلیش ناخن یا ژل پولیش معروف است» نوعی لاک دائم از جنس ژل است که به دلیل غلظت بالایی که دارد؛ درخشندگی و شفافیت بالایی را به ناخن‌های دستان زیبای شما می‌بخشد.
ژلیش به صورت لایه‌ای محافظ بر روی ناخن قرار می‌گیرد و از آن در برابر ضربه محافظت می‌کند و مانع شکستگی آن می‌شود. از ژلیش می‌توان روی ناخن کاشت شده و همچنین ناخن طبیعی استفاده کرد.  ژلیش ناخن ربطی به کاشت ناخن ندارد، و قیمت آن در سطح شهر متغیر است. اما باید از کیفیت و مرغوبیت مواد مصرفی در مراکز معتبر زیبایی که مجوز صنفی دارند، اطمینان پیدا کنید.

نمونه کارها

لاک ژل کاملا بهداشتی و سالم

ژلیش زدن بر روی ناخن ۳ مرحله دارد که در هر مرحله به صورت لایه‌ای مجزا روی ناخن قرار می‌گیرد. نحوه‌ی خشک شدن ژل فقط با اشعه‌ی UV یا نور LED در مدت زمان بسیار کوتاهی است که این اشعه هیچ ضرری ندارد.
تنها تهدیدی که برای بعضی از عزیزانی که ژلیش را در منزل  انجام می‌دهند این است که ژلیش را به صورت غیر اصولی از روی ناخن های خود جدا کنند، که ما به صورت کاملا ویژه و حرفه‌ای در صورت نیاز ژلیش شما را با ابزار مخصوص ریموو و جدا می‌کنیم. پس در مراکز ما جایی برای نگرانی نیست و شما می توانید با اطمنیان خاطر با ما تماس بگیرید و از این خدمات ناخن بهره مند شوید.

ژلیش روی ناخن