کراتینه در شهریار

کراتینه مو روشی برای درمان آسیب‌ دیدگی‌های مو و ایجاد ظاهری نرم و درخشان در موها است. برای بسیاری از افراد، رمز موهای درخشان و لطیفشان، را استفاده از روش کراتین درمانی می دانند.  فرایندی است که در طی آن، وز مو و آسیب‌ دیدگی‌های آن بهبود و ترمیم  پیدا می‌کند. این روش این روزها بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گرفته است .

کراتینه مو

کراتین کردن مو یک فرایند شیمیایی است که موهای وز و مجعد را نرم و درخشان می‌کند. نتایج آن تا شش ماه باقی می‌ماند. روش‌های مختلفی برای  کراتین‌ درمانی وجود دارد. آرایشگر متخصص مو با توجه به نوع و نیازهای موهای شما، فرمول مناسب برای کراتین درمانی را برای هر فرد، در نظر می‌گیرد. سالن زیبایی تاج محل با بهترین مواد با کیفیت موهای شما را کراتین و خوش فرم می کند. شما می توانید برای استفاده از این خدمات با ما تماس بگیرید.

نمونه کارها

مزایای کراتینه کردن مو

مناسب برای انواع مو

کراتین مو روشی است که برای انواع مو مورد استفاده قرار می‌گیرد و محدودیت ندارد. فرقی نمی‌کند که موهای شما مجعد باشد یا فر، صاف باشد یا حالت‌دار و حتی رنگ شده باشد یا نه. در هر صورت می‌توانید کراتین مو انجام دهید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

بدون آسیب برای مو

برخلاف روش‌های سنتی صاف کردن مو، این روش هیچ آسیب دائمی به موها نمی‌زند. تقریبا بعد از دو تا سه ماه، موهای شما به حالت قبلی خود برمی‌گردد. این اتفاق ممکن است زودتر هم پیش بیاید به خصوص اگر مراقبت‌های بعد از کراتین را انجام ندهید.

تاثیرگذاری فوق‌العاده

فرقی نمی‌کند موهای چقدر فر و وز باشد. با روش کراتینه، موهایی نرم و صاف و براق خواهید داشت و این روش، بسیار تاثیرگذار است. ظاهر جدیدتان تا سه ماه ماندگار است و بعد از این مدت، موهای شما به حالت اولیه برمی‌گردد.

بهبود کیفیت ساختار مو

این روش، باعث پر شدن حفره‌های ساقه مو با کراتین می‌شود. در نتیجه، موهای شما، ساختار و بافتی نرم‌تر و براق‌تر پیدا می‌کنند. در نتیجه، میزان وز شدن مو کاهش پیدا می‌کند. مواد کراتینه سرشار از ویتامین مورد نیاز مو می باشد. برای همین ساقه موهای شما را تقویت می کند.