پدیکور

پدیکور در شهریار

پدیکور

داشتن پاهایی زیبا و جذاب به زیبایی شما بسیار کمک می‌کند. پدیکور روشی است که در آن گوشت اضافه دور ناخن پا برداشته می‌شود. پوست ‌های اضافه کف پا گرفته می‌شود. به ناخن های پای شما رسیدگی می شود. در اصل پدیکور برای تمیز شدن و هم اندازه شدن ناخن‌های پا و زیبایی پاهای شماست. با انجام آن دیگر نگرانی بابت ترک زدن و پوسته شدن انگشتان و پاشنه نخواهید داشت. از داشتن پاهایی زیبا با ناخن‌های جذاب لذت خواهید برد.

پدیکور ناخن

(PEDICURE)  فرآیند زیبایی و آرایشی فرانسوی جهت لاک زدن روی ناخن دست و پا است. شامل شکل دادن به لبه ناخن و حذف پوست های مرده و لاک زدن می شود. در روند  پدیکور کار با جوش شیرین، پارافین، کوکتل های دست ساز  (مخصوص تمیز کردن، طراوت دادن به پا است و پوست را نرم می کند. حاوی مواد طبیعی و تغذیه کننده پوست هست)  انجام می شود؛ بخشی از فرآیندهای آرایشی محبوب بانوان جوان است که برای زیبا سازی و سالم کردن ناخن دست و پا انجام  می شود. یک پدیکور کامل شامل خیساندن پاهای شما در آب گرم و ماساژ پا با استفاده از روغن‌ها و لوسیون‌هاست. پدیکور به حفظ رطوبت و یک‌پارچگی پاهای شما کمک شایانی می‌کند. و احتمال ابتلا به تاول، ترک‌های پوستی و سایر مشکلات را کمتر می‌کند. همچنین بسیار مهم است که کوتیکول ناخن را همیشه مرطوب نگه دارید تا از رشد ناخن‌ها با پشت یا انتهای شکاف جلوگیری کنید.

نمونه کارها

خدمات تاج محل 

 ما در سالن با ایجاد محیطی آرام و منحصر به فرد و بکار گیری افرادی متخصص در تلاشیم که به شما  این حس رضاییت از خود را هدیه بدهیم. در سالن زیبایی از خدمات پدیکور VIP همراه با شیر و میوه جات، پارافین تراپی دست و پا استفاده نمایید. پارافین تراپی به سه لایه زیر پوست نفوذ می کند. باعث ایجاد کلاژن سازی می شود. لطافت، نرمی و زیبایی را با استفاده از این خدمات به  پوست خود هدیه کنید با ما در تماس باشید.

خدمات ویژه در سالن زیبایی 

  • استفاده از بهترین مواد پدیکور برای از بین بردن ترک های پوستی و درمان خشکی پوست پا.
  • استفاده از شیر و میوه های طبیعی برای ویتامینه کردن و تقویت پوست پا.
  • ماساژ میوه ای برای زیاد کردن جریان خون در کف پا و درمان برخی از درد های ناشی از خستگی .
پدیکور پا