رنگ مو و لایت

رنگ مو و لایت در شهریار

رنگ مو سال

رنگ مو و لایت از جمله کارهای آرایشی برای مو است که در زیبایی بسیار اثرگذار است. امروزه بسیاری از خانم‌ها از لایت و مدل‌های متفاوت لایت بسیار استقبال می‌کنند و معمولا متناسب با چهره و رنگ پوست خود موهای خود را لایت می‌کنند. سالن زیبایی تاج محل بهترین خدمات زیبایی مو را برای شما به ارمغان می آورد.

معرفی انواع مدل لایت مو

لایت مو انواع مختلفی دارد و شما باید متناسب با رنگ پوست و نوع چهره مدل مورد نظر خود را با مشورت به یک آرایشگر انتخاب کنید. به طور مثال لایت مو می‌تواند رنگ های سرد یا رنگ های گرم داشته باشد، یا اینکه فقط پایین مو روشن باشد و بالا تیره باشد، همچنین شما می‌توانید از مدل لایت کامل برای موهای خود استفاده کنید. در ادامه به انواع مدل های لایت مو می‌پردازیم.

لایت مو دخترانه

بسیاری از دختران جوان دوست دارند موهای خود را هایلایت کنند، و در چهره خود تنوع ایجاد کنند. بهترین گزینه برای آن ها لایت دخترانه است. در این مدل رنگ دخترانه تیکه های لایت نزدیک به رنگ طبیعی مو روشن می‌شود. این مدل رنگ مو دخترانه باعث می‌شود موهای شما بدون تغییر زیاد زیباتر به نظر بیاید و در چهره دختران جوان تغییرات مثبتی خواهد گذاشت.

سامبره

تکنیک سامبره از آمبره جدیدتر است و می توان گفت که ترکیبی از روش بالیاژ و آمبره است. در این روش رنگ تیره از ریشه مو شروع می شود و هرچه به پایین مو و ساقه مو می‌رسیم مو روشن تر می‌شود. تفاوت سامبره با آمبره این است که این تغییر مو از تیره به روشن ملایم تر اتفاق می‌افتد. در سامبره لایت ها به صورت تیکه ای انتخاب می‌شوند و نظم مشخصی ندارند.

آمبره

از محبوب ترین متد های رنگ که طرفداران بسیاری دارد رنگ مو آمبره است. دکلره کردن موها در رنگ مو آمبره یکی از اصلی ترین مراحل است. موها را به این دلیل که رنگ قبلی از بین برود دکلره می کنند اما باید مراقب باشید موهایتان خیلی دکلره نشود، و ریشه ی اصلی موهایتان پیدا باشد. این سبک خیره کننده  مناسب برای همه رنگ مو، مدل کوتاه و بلند  است.

نمونه کارها

هایلایت کردن مو

اگر قصد تغییر اساسی در ظاهر موهایتان دارید، و می خواهید موهایی زیباتر و چهره ای جذاب تر داشته باشید. ما هایلایت مو را به شما پیشنهاد می کنیم. هایلایت مو بهترین راه برای افزایش جذابیت و ارضای حس تنوع طلبی شماست. این تکنیک با داشتن مدل های متنوع یکی از پرطرفدارترین تکنیک های عملی در آرایشگاه ها و سالن های بزرگ زیبایی می باشد. شما می توانید با ما در تماس باشید تا از بهترین خدمات مو بهره مند  شوید.