تاتو ابرو

تاتو ابرو در شهریار

امروزه یکی از بحث های پرطرفدار در بین خانم ها بحث تاتو ابرو است. همان طور که می دانید، تاتو اسم کلی خدمات ابروست. که شامل هاشور ابرو، سایه ی ابرو، میکرو پگمنتیشن و میکرو بلدینگ نیز می شود. با ما باشید تا با جزئیات بیشتری از این روش آشنا شوید.

هاشور ابرو

تاتو ابرو و انواع آن 

تاتو ابرو روشی برای پُر و خوش حالت تر کردن ابرو با استفاده از رنگ مخصوص تاتو می باشد. این رنگ های با ظرافت و به صورت مستقیم و از طریق سوزن هایی که مختص این کار هستند وارد پوست ناحیه ابرو می شوند. با اینکه تاتوی ابرو مدل های مختلفی دارد بدیهی است که مدل ابرو تاتو برحسب فرم صورت فرد انتخاب و اجرا می شود. با این وجود نمی توان نقش سلیقه شخصی را نیز در تتوی ابرو انکار کرد.

هاشور ابرو

هاشور ابرو یکی از روش هایی است  که در دو سال اخیر طرفداران زیادی داشته است . در این سبک معمولا با توجه به رنگ دلخواه شما ابرو ها به صورت تار به تار تاتو می شود . در این روش معمولا ابرو پر پشت تر  و خوش فرم تر دیده می شود . هاشور ابرو به چهار دسته هاشور کلاسیک ، دو بعدی ، سه بعدی و هایلایت تقسیم می شود. حتی اگر ابروهایتان را قبلا تاتو کرده اید می توانید از این روش استفاده کنید و همچنین اگر ابروهایتان را هاشور بزنید و قصد تغییر فرم ابرو هایتان را دارید؛ به اطلاعتان میرساند 

سایه ابرو

این روش مشابه تاتوی معمولی می باشد. با این تفاوت که از رنگی روشن تر از رنگ تاتو استفاده می شود. و در نتیجه فرم ابرویی که با سایه کار شده طبیعی تر از حالت ابروز تاتو شده می باشد. البته سایه نسبت به تاتو دوام کمتری دارد. از انواع سایه ها می توان به مدل دائمی ساده، طبیعی و همینطور مخملی اشاره کرد.

نمونه کارها

دقت در تتوی ابرو

چند نکته در مورد تاتو که باید رعایت شود :

  • تا بقیه ی ابرو به حالت طبیعی باقی بماند.
  • سعی کنید رنگ تاتو به رنگ اصلی ابرو نزدیک باشد. این کار بعد از گذشت زمان، باعث می شود تاتو شما همچنان زیبا به نظر برسد.
  • روش قدیمی تاتو دارای درد و خونریزی است. امروزه این روش را هیچ کدام از مراکز زیبایی توصیه نمی کنند.