براشینگ مو

براشینگ مو در شهریار

براشینگ مو به تقسیم بندی و حالت گرفتن موها بوسیله حرارت سشوار می گویند، که به صاف و خوش حالتی مو کمک می کند. پس اگر موهای فری دارید، بهترین راه استفاده از خدمات براشینگ است. در سالن زیبایی تاج محل این خدمات به بهترین شکل انجام می شود. در صورتی که بخواهید برای مراسم رسمی، نامزدی و یا عروسی آماده شوید، می توانید با انواع براشینگ، موهای خود را آراسته نمایید و با استفاده از خدمات زیبایی   موهای خود را جلوه خاصی دهید.

براشینگ مو

براشینگ انواع مدل مو

 موهای کوتاه

اگر موهایتان کوتاه و کم پشت است. بهترین راه حجم دادن به مو و بلند کردن آن بوسیله دستگاه های فرم دهنده مثل سشوار، اتو مو و… می باشد . هماهنگی فرم صورت با فرم مدلی که می خواهید مهم است.

موی بلند و متوسط

برای این نوع براشینگ، در دوحالت می توانید سشوار بکشید. سشوار از داخل یا سشوار از بیرون، بعد از انتخاب نوع مدل موها را  تقسیم بندی می کنند. برای راحتی کار از سایز بزرگ برس های گرد و تخت اینکار را در سالن زیبایی انجام می دهند.

موی فر

اگر موهای مجعد و وزی دارید و می خواهید این وزی از بین برود. بهتر است با مراجعه به بهترین سالن زیبایی برای خدمات زیبایی مو خود از بهترین اسپرهای برای سشوار کشیدن مو فر استفاده کنید.

براشینگ مو

سالن زیبایی تاج محل

آرایشگری براشینگ جهت پیاده سازی مدل موی مناسب و شیک، نقش مؤثری در زیبایی چهره شما خواهد داشت. ممکن است یک مدل مو چهره شما را خسته و فرسوده و برعکس مدل مویی دیگر چهره شما را سرحال و با نشاط نشان دهد. این که چه مدل مویی مناسب چهره شماست مسئله ای است که متخصص آرایشگری براشینگ در سالن زیبایی به آن توجه می کند و متناسب با فرم صورت و یا سایر پارامتر ها به شما پیشنهاد دهد. پس با ما در تماس باشید تا از خدمات ما بهره مند شوید.