کاشت ناخن در شهریار

کاشت و ترمیم ناخن

کاشت ناخن، برای زیبایی بیشتر دست ها و داشتن ناخن های زیبا لازم است و به همین علت بسیاری از خانم ها به کاشت روی آوردند. همچنین کاشت، برای افرادی که دارای ناخن های بدشکل هستند و یا عادت به جویدن ناخن های خود دارند، بسیار مناسب است. سالن زیبایی تاج محل با ارائه خدمات ویژه، بهترین مدل های طراحی را با کیفیت بالا و مواد عالی، به شما ارائه می دهد و زیبایی خاصی را برای شما به ارمغان می آورد. برای دیزاین می‌بایست موارد زیادی را رعایت کرد؛ ابزار و مواد کاشت را شناخت و در صورت تصمیم برای انجام، این کار را زیر نظر متخصصین سالن زیبایی انجام دهید.

خدمات کاشت ناخن

نمونه کارها

کاشت ناخن کوتاه

یکی از بهترین گزینه های طراحی و دیزاین ناخن کوتاه، استفاده از مدل هلویی که در آن از رنگ های طبیعی استفاده می شود و بانوان بسیار از آن استفاده می کنند. دیزاین کاشت ناخن هلویی بسیار ساده است و برای سلیقه های ساده کاربرد دارد که به دنبال تمیزی و مرتب بودن ناخن ها هستند. استفاده از پودر هلویی برای کسانی که ناخن های کوتاه دارند، باعث پوشاندن کامل صدف ناخن شده، و زیبایی آن را دو چندان می کند.

کاشت و ترمیم ناخن

زیبایی ناخن های خود را به متخصصش بسپارید...

این روزها طراحی و دیزاین ناخن بسیار فراگیر شده است. خانم‌هایی که برای کاشت اقدام می‌کنند، به دلایل مختلفی این کار را انجام می‌دهند. و معمولا هر 30 روز یک بار برای طراحی و دیزاین، نزد ناخن کار می‌روند. زیبایی و مقاوم شدن ناخن‌ها در برابر شکستن و همیشه مرتب بودن از مهم‌ترین ویژگی‌های یک طراحی اصولی است که باید حتما زیر نظر متخصص انجام شود. پس با ما در تماس باشید.