اصلاح ابرو وکس

میکروبلیدینگ در شهریار

میکرو

میکروبلیدینگ به نوعی آرایش دائم گفته می شود، که با تاتو فرق می کند. اگر از این روش  استفاده کنید، می توانید ابروهای پر تر و طبیعی تری هم داشته باشید. برای عملی کردن این روش، یک متخصص در این زمینه، سوزن بسیار ریزی را در زیر اولین لایه پوست فرد فرو می کند و هاشورهای طبیعی که به شکل موی ابرو هستند را به وجود می آورند. میکرو بلیدینگ به عنوان روشی نیمه دائمی برای فرم دهی و طراحی ابروها کاربرد دارد. که برای ایجاد آن، از قلمی که چند سوزن دارد، استفاده می کنند و خطوط نازک و باریکی مثل تار مو را به وجود می آورند که تاثیر زیادی در طبیعی نشان دادن ابرو دارد و زیبایی آن را دو چندان خواهد کرد. سالن زیبایی تاج محل بهترین خدمات ویژه ای  را در این خصوص ارائه می دهد.

میکروبلیدینگ ابرو

همانطور که می دانید ابرو در زیبایی چهره بسیار اهمیت دارد و یکی از مهمترین عوامل زیبایی افراد است. این یک واقعیت است که ابروهای زیبا و آراسته و همچنین متناسب با فرم صورت و چشم ها جذابیت چهره را بیشتر می کند. کسانی که ابرو های نازک یا کم پشت دارند یا حتی اصلا ابرو ندارند می تواند از روش میکروبلید صورت استفاده کنند. میکروبلید متد مطرح و روز دنیا است که در دسته آرایش دائم قرار دارد. تکنیک جدید میکروبیلدینگ ابرو روشی بدون درد می باشد که برای قرینه سازی ابرو و آرایش ابروها استفاده می شود.

نمونه کارها

با میکرو بلیدینگ صورت در عرض یک ساعت زیبا شوید!

در روش میکروبلیدینگ صورت قلم مخصوصی وجود دارد که یک سر آن سوزن های متفاوتی است. قلم های مخصوص در شکل ها و سایزهای مختلفی وجود دارد. در این روش هزاران کانال میکروسکوپی بر روی پوست ایجاد می شود. که اگر با داروهای مزوتراپی ترکیب شود نتایج باور نکردنی را به همراه دارد . توجه داشته باشید که  هر شخص سوزن مخصوص خودش را برای ایمنی و عدم انتقال بیماری خواهد داشت.شما می توانید برای استفاده از این خدمات با ما در تماس باشید.

تاتوی ابرو