ترمیم ناخن

ترمیم ناخن در شهریار

ترمیم ناخن یکی از خدمات زیبایی ناخن می باشد. هر چندوقت یکبار نیاز است، که خانم هایی که کاشت ناخن انجام داده اند، برای  زیبا نشان داده شدن دست ها و انگشت هایشان اقدام به ترمیم  می کنند. چون شکستن و بلند شدن ناخن کاشت یکی از بدترین شرایط برای خانم هاست. اما با روش های طبیعی ترمیم کاشت ناخن های شکسته به راحتی می توانند دوباره ناخن های بلند و زیبا داشته باشند. در اینجا تاج محل بهترین خدمات ناخن را با مواد عالی با کیفیت برای زیبایی دستان شما ارائه می دهد.

 زمان ترمیم

بهترین زمان برای مراجعه  برای ترمیم کاشت ناخن ۳ هفته تا یک ماه می باشد. اگر مشتری در این بازی زمانی مراجعه نکند مسئولیت آسیب‌هایی که به کاشت ناخن وارد شده به عهده ناخنکار نمی باشد و ممکن است آسیب ها در حدی باشد که ناخن کار مجبور به ریمو کردن ناخن ها و کاشت مجدد ناخن شود که در این صورت هزینه کاشت ناخن دریافت می شود.

ترمیم ناخن

نمونه کارها

بهترین خدمات ترمیم ناخن

ما روز‌به‌روز تلاش می‌کنیم تا خدماتی را ارائه دهیم که لایق دستان شما و زیبایی‌تان است. ادعایی بر بهترین بودن نداریم، ولی خوشحالیم که می‌توانیم رضایت شما بهترین‌ها را به دست آوریم.

  • حفظ سلامت با مانیکور و پدیکور
  • دیزاین‌های متنوع ناخن برای موقعیت‌های متفاوت
  • تقویت و جلوگیری از شکستن ناخن‌
ژلیش و کاشت

تضمین کیفیت ۱۰۰٪ ترمیم

هدیه ویژه مجموعه ما به شما تضمین ۱ هفته‌ای تمامی خدمات است. در صورتی که ناخن شما دچار هرگونه مشکلی شد، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای مشکل پیش آمده را برطرف می‌کنیم. همچنین در صورتی که از کار انجام شده رضایت کامل نداشتید، بدون هیچ‌گونه قید و شرطی مبلغ دریافت شده به شما به صورت کامل بازگشت داده خواهد شد. شما می توانید با ما در تماس باشید. تا از خدمات ما بهره مند شوید.