مدیریت سالن : سرکار خانم شهیده تاجیک

آموزش و مقالات

مزایای رسیدگی به پوست

فواید رسیدگی به صورت

پاک کننده صورت اولین گام در هر رژیم مراقبت از پوست است. علاوه بر از بین بردن کثیفی، سلول های مرده پوست، و سایر مواد زائد سطحی ناخواسته، یک پاک کننده صورت با فرمول مناسب می تواند پوست شما را برای یک روال روزانه مراقبت از پوست، درمان آکنه و سایر محصولات مراقبت از پوست آماده کند.بسیاری از علائم قابل مشاهده پیری پوست، مانند چین و چروک، تیرگی، و خطوط ریز، توسط مهاجمان محیطی ایجاد می شوند، اما خبر خوب این است که شما می توانید با آن مقابله کنید! با پیروی از روتین صحیح مراقبت از پوست و اطمینان از پاکسازی مناسب صورت، می توانید ظاهر پوست خود را بهبود بخشید.

ادامه مطلب »
راه های ترمیم موهای آسیب دیده و شکننده

ترمیم موهای آسیب دیده

باید بدانید که موهای آسیب دیده به راحتی و به سرعت گره می خورند. ساقه مو یعنی همان قسمت بیرونی مو یا کوتیکول های سالم مو که بسته هستند اصطحکاک بیشتری ایجاد می کنند و بشدت و با سرعت بالاتری به موهای دیگر گیر می کنند و باعث گره خوردن موها می شوند. کوتیکول یا همان قسمت بیرونی ساقه مو از سلول های مرده تشکیل می شود ولی وظیفه محافظت از مو را دارد. اگر رطوبت موهایتان کم باشد باعث گره خوردن موهایتان می شود.

ادامه مطلب »
شرایط نگهداری پوست بعد از پاکسازی

شرایط نگهداری پوست بعد از پاکسازی

به مراقبت های کلی پوست پاکسازی پوست گفته می شود، که این مراقبت ها برای بهبود بافت پوست ، رنگ و سلامت آن است.خانم ها برای داشتن پوستی شفاف و بدون لک از پاکسازی پوست استفاده می کنند. ولی شرایط نگهداری پوست بعد از پاکسازی بسیار مهم است.در کشور ما ایران این خدمات هم تراز شستشو و تمیز کردن پوست، قرار دارد. بعضی ها هم به عنوان لایه برداری یا پیلینگ با آن آشنا هستند.

ادامه مطلب »
راه های نگهداری از مژه های لیفت شده

راه های نگهداری از مژه های لیفت شده

امروزه خانم ها برای زیباتر و پرپشت تر نشان دادن مژه های خود دست به انجام لیفت یا لمینت مژه می زنند. در زمان گذشته معمولا افراد از ریمل و فرمژه برای پرپشت نشان دادن مژه های خود استفاده می کردند، یا از مژه های مصنوعی که آن هم گزینه مناسبی نبود. حالا لیفت و لمینت مژه از روش های مناسب و پر طرفدار خانم ها می باشد. اما برای ماندگاری بیشتر مژه ها باید با راه های مراقبت بعد از لیفت یا لمینت مژه آشنا شوید.

ادامه مطلب »
راه های لیفت ابرو

راه های مختلف لیفت ابرو

با پیشرفت علم هر روز راه های جدیدی برای نگهداری و زیباتر شدن جلوی پای انسان ها می گذارد. پیشرفت علم و تکنولوژی روش های جدیدی به افراد ارائه داده می شود. یکی از ان روش های جدید برای زیبایی چهره لیفت ابرو می باشد. که طرفداران فراوانی دارد. لیفت ابرو یعنی حالت دادن و بالا کشیدن ابرو به جهت بالا است که باعث تغییرات در چهره می شود. داشتن ابروهای خوش فرم باعث زیباتر شدن چهره و کمتر دیده شدن چین و چروک ها و درشت تر دیده شدن چشم ها می شود.

ادامه مطلب »
راه های ترمیم ناخن

راه های ترمیم ناخن

معمولا همه دوست دارند که ناخن های جذاب و زیبایی داشته باشند. بخصوص خانم ها که بیشتر به سلامت و زیبایی ناخن ها اهمیت می دهند. اما عواملی مانند: کاشت ناخن، خشن جدا کردن ناخن های مصنوعی یا لاک زدن مداوم و استفاده از لاک های غیر استاندارد و بی کیفیت، استفاده از دخانیات، عفونت های خاص و در برخی موارد استفاده از بعضی داروهای آنتی بیوتیک یا داروهای شیمی درمانی و بیماری های قارچی باعث از بین رفتن سلامت ناخن ها می شود.

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا