مدیریت سالن : سرکار خانم شهیده تاجیک

آموزش و مقالات

برآمدگی بعد از اپیلاسیون

با برآمدگی بعد از اپیلاسیون برخورد می کنید؟

برای داشتن پوستی صاف حتما شما هم به اپیلاسیون فکر می کنید؟ اما بهتر است که به یک سالن زیبایی حرفه ایی مراجعه کنید ما به شما سالن زیبایی تاج محل در شهریار را پیشنهاد می کنیم. در حالی که اپیلاسیون به خودی خود باعث ایجاد جوش نمی شود، باکتری هایی که پس از وکس وارد منافذ باز می شوند می توانند باعث به وجود آمدن جوش شوند. ایجاد جوش پس از موم عادی است ، چه برجستگی های کوچک، سرسفید یا هیولاهای بزرگ که روی پوست ظاهر می شوند. اپیلاسیون به دلایل مختلفی می تواند باعث جوش و سوزش شود: آلرژی به خود موم، حساسیت پوست، لمس ناحیه یا حتی سوختگی خفیف.

ادامه مطلب »
جلوگیری از جوش های دور لب

جلوگیری از جوش های دور لب

همه برای داشتن پوستی صاف و شفاف تلاش می کنند و برای پاکسازی پوست به سالن های زیبایی معتبر مراجعه می کنند ما به شما سالن زیبایی تاج محل در شهریار را پیشنهاد می کنیم. جوش ها می توانند ظاهراً در هر جایی ظاهر شوند، اما برخی از نواحی ناامید کننده تر و دردناک تر از سایر نقاط هستند. مطمئناً این مورد در مورد جوش‌های لب صدق می‌کند آن جوش‌های کوچک یا بزرگ مزاحم که در گوشه‌های دهان یا در امتداد خط لب‌های ما ظاهر می‌شوند، نه تنها آزاردهنده هستند، بلکه می‌توانند به طور کامل آسیب ببینند.

ادامه مطلب »
جلوگیری ازعوارض جانبی اپیلاسیون

جلوگیری از عوارض جانبی اپیلاسیون

برای داشتن پوستی صاف و بدون مو یکی از بهترین راه ها اپیلاسیون می باشد. اما بهتر است که برای اپیلاسیون به یک سالن زیبایی حرفه ایی مانند سالن زیبایی تاج محل در شهریار مراجعه کنید. متأسفانه، عوارض جانبی اپیلاسیون همیشه فقط بی مویی نیست. حذف موهای زائد گاهی اوقات اثر خود را بر جای می گذارد و به قیمت قرمزی ، جوش ، موهای زیر پوستی و موارد دیگر همراه است. اما عوارض جانبی اپیلاسیون که به راحتی قابل کاهش است نباید مانع از دست دادن مزایای آن شود. آموزش در مورد درمان پیشگیرانه و دانستن اینکه چگونه از شر مشکلات خلاص شوید، اپیلاسیون را از یک چشم انداز وحشتناک به یک مورد هیجان انگیز تبدیل می کند. در مورد عوارض جانبی اپیلاسیون و نحوه درمان آنها بیشتر بدانید.

ادامه مطلب »
بهترین راه برای از بین بردن جوش

بهترین راه از بین بردن جوش

تا بحال کسی را ندیده ایم که از جوش زدن راضی باشد به همین علت افراد به سالن های زیبایی یا دکتر برای پاکسازی و داشتن پوست شفاف مراجعه می کنند. که ما به شما سالن زیبایی تاج محل در شهریار را پیشنهاد می کنیم. البته باید بگوییم، برداشتن یا استخراج آکنه در خانه می‌تواند منجر به آسیب پوستی مانند زخم شود و حتی ممکن است از طریق گسترش باکتری‌ها منجر به آکنه بیشتر شود . در دنیای ایده‌آل، همه اجازه می‌دهند چرخه زندگی آکنه‌هایشان تا زمانی که این علائم به مرگ طبیعی از بین بروند، خود به خود کار کند، اما حقیقت این است که برخی افراد جوش‌های خود را بیرون می‌آورند، و ما چه کسی هستیم که قضاوت کنیم؟ در حالی که نمی‌توانیم در حمام با شما همراه باشیم تا اگر بخواهید این جوش را فراموش نکنید، می‌توانیم راهنمایی‌های حرفه‌ای در مورد اینکه چگونه جوش را ایمن، مؤثر و تا حد ممکن بهداشتی از بین ببرید، ارائه دهیم.

ادامه مطلب »
مراقبت های بعد از کاشت ناخن

مراقبت های بعد از کاشت ناخن

یکی از روش های زیباتر نشان دادن ناخن ها، کاشت ناخن می باشد. اخیرا این روش بین خانم ها بسیار محبوب شده است. با استفاده از این روش ناخن های شما، با مدت زمان طولانی زیباتر و جذاب تر دیده می شود، ولی باید از سلامت و زیبایی ناخن ها مراقبت کنید.
مراقبت های بعد از کاشت ناخن بسیار مهم و ضروری است که حتما باید آن را جدی گرفت. کاشت ناخن به شما حس بهتری می دهد و از داشتن ناخن های زیبا رضایت خواهید داشت و باید به درستی از ناخن ها مراقبت کنید، و اگر این کار را نکنید خیلی زود این حس خوب جایش را به یک حس بد خواهد داد. پس حتما مراقب سلامتی و زیبایی ناخن های خود باشید.

ادامه مطلب »
مراقبت های بعد از کراتین مو

مراقبت های بعد از کراتین مو

شستن موها و مراقبت های بعد از کراتین مو، می تواند یک تلاش اضطراب آور باشد. آیا دوش گرفتن کراتین من را خیلی زود از بین می برد؟ آیا از شامپوی مناسب استفاده می کنم؟ آیا من به اندازه کافی صبر کردم تا اجازه بدهم کراتین کاملا وارد موهایم شود؟درمان کراتینه و مراقبت های بعد از کراتین مو ارزان نیست. آخرین چیزی که می‌خواهید این است که با رعایت نکردن درست قوانین مراقبت‌های پس ازآن، کراتین موهایتان را خراب کرده باشید. من چند نفر را دیده ام که درمان کراتین خود را با استفاده از شامپوهای بدی که موهایشان را ناهموار و وز می کرد بدتر کرده اند.

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا