آموزش و مقالات

فواید سرمه برای چشم ها و سرمه کشیدن

فواید سرمه برای چشم ها و سرمه کشیدن

سرمه، یک ماده‌ی تیره رنگ است که معمولاً از سنگ‌های سرمه‌ای به دست می‌آید و برای کشیدن درون چشم به کار می‌رود. این ماده به صورت خمیری یا پودری در دسترس است و به علت خواص ضدعفونی‌کننده، ضد التهابی و مرطوب‌کننده‌ی خود، برای سلامت چشم استفاده می‌شود.

ادامه مطلب »
تاریخچه آرایش در جهان

تاریخچه آرایش در جهان

رایش و زیبایی یکی از عوامل مهمی است که در زندگی انسان‌ها نقش بسزایی دارد. تاریخ آرایش به قدمت‌های بسیاری بازمی‌گردد و از دوران باستان شروع می‌شود. از آنجا که آرایش بخشی از فرهنگ هر کشور است، در سراسر جهان تاریخ آرایش تحت تاثیر فرهنگ و تمدن هر منطقه بوده است. در این مقاله به بررسی تاریخچه آرایش در جهان می‌پردازیم.

ادامه مطلب »
آرایش خلیجی یا عربی

آرایش خلیجی و عربی چیست؟

آرایش خلیجی و عربی یکی از سبک‌های آرایشی بسیار محبوب در جهان است. این سبک آرایشی، به ویژه در مناطق خلیج فارس و کشورهای عربی، بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. آرایش خلیجی و عربی با توجه به فرهنگ و تمدن این مناطق، طرح‌های منحصر به فرد و زیبا دارد و در طی سالیان گذشته، این سبک آرایشی باعث شده تا در سطح جهانی مورد توجه قرار گیرد.

ادامه مطلب »

تخفیفات روز مادر 1401

تخفیفات ویژه فرار سیدن روز مادر دی ماه 1401 تخفیفات ویژه طرح های تخفیف ویژه و اقساطی برای کارکنان و فرهنگیان گرامی ورود به باشگاه مشتریان برای حضور در باشگاه

ادامه مطلب »

بازدید عروس یلدا 1401

بازدید عروس شب یلدا 2 دی ماه 1401 هدیه بازدیدکنندگان اهدای هدیه برایی تمام بازدیدکنندگان مراجعین گرامی جشن یلدا میکاپ رایگان قرعه کشی یک میکاپ عروس رایگان از بین ثبت

ادامه مطلب »
برآمدگی بعد از اپیلاسیون

برآمدگی بعد از اپیلاسیون

برای داشتن پوستی صاف حتما شما هم به اپیلاسیون فکر می کنید؟ اما بهتر است که به یک سالن زیبایی حرفه ایی مراجعه کنید ما به شما سالن زیبایی تاج محل در شهریار را پیشنهاد می کنیم.

ادامه مطلب »
جلوگیری از جوش های دور لب

جلوگیری از جوش های دور لب

همه برای داشتن پوستی صاف و شفاف تلاش می کنند و برای پاکسازی پوست به سالن های زیبایی معتبر مراجعه می کنند ما به شما سالن زیبایی تاج محل در شهریار را پیشنهاد می کنیم. جوش ها می توانند ظاهراً در هر جایی ظاهر شوند، اما برخی از نواحی ناامید کننده تر و دردناک تر از سایر نقاط هستند. مطمئناً این مورد در مورد جوش‌های لب صدق می‌کند آن جوش‌های کوچک یا بزرگ مزاحم که در گوشه‌های دهان یا در امتداد خط لب‌های ما ظاهر می‌شوند، نه تنها آزاردهنده هستند، بلکه می‌توانند به طور کامل آسیب ببینند.

ادامه مطلب »
جلوگیری ازعوارض جانبی اپیلاسیون

جلوگیری از عوارض جانبی اپیلاسیون

برای داشتن پوستی صاف و بدون مو یکی از بهترین راه ها اپیلاسیون می باشد. اما بهتر است که برای اپیلاسیون به یک سالن زیبایی حرفه ایی مانند سالن زیبایی تاج محل در شهریار مراجعه کنید. متأسفانه، عوارض جانبی اپیلاسیون همیشه فقط بی مویی نیست. حذف موهای زائد گاهی اوقات اثر خود را بر جای می گذارد و به قیمت قرمزی ، جوش ، موهای زیر پوستی و موارد دیگر همراه است. اما عوارض جانبی اپیلاسیون که به راحتی قابل کاهش است نباید مانع از دست دادن مزایای آن شود. آموزش در مورد درمان پیشگیرانه و دانستن اینکه چگونه از شر مشکلات خلاص شوید، اپیلاسیون را از یک چشم انداز وحشتناک به یک مورد هیجان انگیز تبدیل می کند. در مورد عوارض جانبی اپیلاسیون و نحوه درمان آنها بیشتر بدانید.

ادامه مطلب »