میکاپ

میکاپ عروس در شهریار

میکاپ یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده در سالن زیبایی تاج محل  است. آرتیست های آرایش ما در سالن زیبایی دارای جدیدترین خدمات آرایشی در زمینه آرایش صورت و گریم حرفه ای  می باشد. بهترین آرایش آن است که عیب ها را بپوشاند و با موقعیت، سن و زمان تناسب داشته باشد. رضایت شما عزیزان نشانه پیشرفت ماست و با هنر دستان ما در سالن آرایش تاج محل خاص ترین خودت باش.

سبک یا استایل در میکاپ به چه معناست؟

سبک یا استایل به معنای شیوه انجام آرایش است که به تقسیم وزن و هارمونی رنگ در آرایش صورت می پردازد. انواع سبک های آرایشی را می توان بر اساس چگونگی استفاده از عمق و رنگ و همچنین توازن میان آرایش قسمت های مختلف اجزای صورت دسته بندی کرد. در دنیای آرایش صورت، چند استایل یا سبک معروف وجود دارد که از جمله آن ها می توان به سبک کلاسیک، اروپایی، عربی، هالیوودی و … اشاره کرد. تمامی این سبک ها دارای زیر مجموعه های وسیعی از انواع افکت ها هستند.

میکاپ عروس

نمونه کارها

میک آپ

افکت در آرایش صورت

افکت یا مدل به معنای بازی با عناصر تشکیل دهنده آرایش و استفاده از رنگ و حرارت در اجزای صورت است. در افکت، با دنیایی از رنگ ها و سبک های بدون محدودیت مواجه هستیم که خلاقیت در آن حرف اول را می زند. در واقع، آرایش صورت آرتیست می تواند با حفظ سبک آرایشی مورد نظر خود، دست به خلق هر گونه افکت یا مدلی در آرایش بزند.

انواع سبک های آرایش صورت

در هر سبک از آرایش صورت، رنگ های آرایشی با تناسب خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال، تفاوت استایل آرایشی عربی با اروپایی در غلظت رنگ های مورد استفاده در آن است. در حالی که در سبک اروپایی تمام تلاش آرتیست زیبایی بر این است، که آرایش با استفاده از رنگ های ملیح و طبیعی انجام شود.

گریم فوق تخصصی عروس

در آرایش عروس، باید ضمن شناخت نقاط ضعف و قوت چهره، زیبایی‌های صورت را برجسته نمود. و عیوب آن را برطرف کرد، تا با آرایشی متعادل، زیبایی صورت چندین برابر شود. آرتیست‌های حرفه‌ای آرایش ما با خوش رویی و صبوری ضمن در نظر گرفتن به روزترین متدهای آرایشی، و با استفاده از بهترین برندهای روز دنیا، متناسب با اجزای صورت شما، برایتان چهره‌ای رویایی و خاص خلق خواهند کرد. فراموش نکنید آرایش معمول صورت با گریم عروس خیلی متفاوت است. برای جذابیت بیشتر با ما در تماس باشید.