شینیون در شهریار

شینیون، یک مدل رایج آراستن مو برای حاضر شدن در مراسم رسمی است. در حال حاضر مدل مو بین خانم ها بسیار محبوبیت دارد. و یک فرم شیک برای حضور در مهمانی ها و عروسی هاست. یک آرایشگر خوب باید بتواند با توجه به چهره، سلیقه، مدل لباس و نوع مراسم آرایش مناسبی را به شما پیشنهاد دهد. و یک مدل جذاب را برای شما درست کند. در این جا سالن زیبایی تاج محل انواع آرایش های رایج و محبوب بین خانم ها رابرای شما معرفی می کند.

شینیون عروس

نمونه کارها

انواع سبک مدل مو

در حال حاضر این مدل از آرایش مو دارای سبک ها و مدل های مختلفی است. که بیشتر مناسب مجالس نامزدی، عروسی، جشن ها و میهمانی های خاص است. و یکی از سبک های هنری آرایش مختص بانوان است که مجری آن باید صاحب ابتکار، ذوق و سلیقه ای باشد. که بتواند رضایت مشتری را پس از اجرای کار جلب کند. سالن زیبایی جذاب ترین مدل مو را برای شما به ارمغان می آورد. پس با ما در تماس باشید.

مدل مو خطی

مدل مو خطی یکی از مورد علاقه ترین سبک های آرایش است، که امروزه انتخاب بیشتر خانم ها برای شرکت در مراسم های مهمانی و عروسی می‌باشد. در معرفی انواع مدل  مو، این مدل را مدلی جذاب و بی نظیر می‌نامند، استفاده از ظرافت و زیبایی در جمع کردن و فرم دهی موها در این مدل یکی از ویژگی های مورد توجه این سبک از مدل مو است.

شینیون موی کوتاه

این مدل مو به دلیل قابل استفاده بودن برای هر مدل مویی تا به امروز پر کاربرد ترین مدل مو برای مجالس و مهمانی ها است. در این حالت حتی اگر موهای فرد مورد نظر به قدری کوتاه است، که امکان آرایش موی مصنوعی لا به لای موها وجود ندارد، در این شرایط با استفاده از چسب موهای قوی مشغول مدل دادن با موها شده و مدل دهی به مو را انجام می دهند.

شینیون عروس

این مدل مو در بین عروس ها پر طرفدار ترین مدل می‌باشد، این سبک مو به دلیل زیبایی و جذابیتی که دارد در کنار تور و لباس عروس زیبایی دو چندانی را به چهره فرد می‌بخشد. انواع مختلفی از مدل مو عروس وجود دارد. که متناسب با مدل لباس و سبک آرایش و اندازه مو می‌توان بهترین سبک را انتخاب و به کار برد. یکی از پر کاربردترین مدل ‌های عروس آرایش مو خطی است.

شینیون باز

مدل مو باز و نیمه باز از سری مدل های آرایش مو است، که برای خانم های جوان یک سبک زیبای مو به شمار می‌آید. هنگام معرفی انواع مدل مو باید این سبک از مدل مو را یک آرایش دهنده و جذابیت بخش به موهای باز نامید. این مدل مناسب برای انواع مجالس عروسی و مهمانی است. و یک ست عالی با لباس‌های یقه باز به شمار می‌آید.