اصلاح ابرو در شهریار

اصلاح ابرو وکس

اصلاح ابرو در شهریار

اصلاح ابرو ها یک امر ضروری برای تمیزی و البته زیبایی صورت به شمار می رود. ابرو ها نقشی تعیین کننده در زیبایی چهره دارند. رسیدگی به آن ها می تواند چهره شما جوان تر، باز تر، شاداب تر و چشمان شمارا درشت تر نشان دهد. به خصوص اگر چندان اهل آرایش نباشید می توانید با دقت و توجه به برداشتن ابرو و زیبایی آن، چهره ای جذاب، دلنشین و سر زنده داشته باشید. بنابراین اگر به دنبال آن هستید که حتی بدون آرایش هم زیبا به نظر برسید باید ابرو های خود را به طور مرتب اصلاح کنید.

اصلاح ابرو

بهترین مدل اصلاح

مد روز مدل ابرو ها بار ها دستخوش تغییرات زیادی شده. اگر چه در دوره ای ابروهای نازک و کمانی مد بود، اما امروز ابرو های پر و  ضخیم مد روز هستند، و طرفداران بیش تری در میان خانم ها دارند. اما موضوع مهم این است که شما باید دقت کنید، و ببینید چه مدل ابرو هایی به صورت شما می آید.  چهره افراد مختلف، متفاوت است، و طبیعی است که یک مدل ابرو به چهره همه نمی آید. بنابراین لازم است مدل های مختلف ابرو ها را بشناسید، و بهترین مدلی را که خود دوست دارید و البته به چهره شما نیز زیبایی می بخشد، را انتخاب نمایید.

نمونه کارها

انواع اصلاح ابرو

اصلاح ابرو با تیغ

استفاده از تیغ ابرو برای برداشتن  ابرو بهتر از موچین یا بند می باشد. زیرا موچین و بند با کندن مو از ریشه باعث باز شدن منافذ پوست و ورود آلودگی از طریق این منافذ به پوست خواهند شد. در این صورت اگر بعد از اصلاح صورت با بند یا موچین آرایش و پوششی از کرم بر روی پوست قرار گیرد، راه های تنفسی پوست بسته می شود. که همه این عوامل باعث ایجاد چروک پوستی و جوش های مکرر در طولانی مدت می شود.

اصلاح ابرو با وکس

اصلاح ابرو و وکس، یکی از روتین‌ترین خدماتی ا‌ست که سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها به مشتری‌های خود ارائه می ‌دهند. خدماتی که تقریبا هر چند هفته یک‌بار برای برداشتن موهای زائد صورت، ابرو و شکل‌ و فرم دادن به ابروها لازم می ‌شود تا صورتی شاداب و زیبا داشته باشید. اصلاح با وکس یکی از روش های خیلی سریع و آسان، برای فرم دهی به ابروها می باشد.

اصلاح ابرو با موچین

به جرات می توان گفت که موچین کاربردی ترین ابزار اصلاح ابرو ها می باشد، و لازم به ذکر نیست که آرایش و اصلاح بدون استفاده از موچین امکان پذیر نیست. شکل دادن به ابروها بدون برداشتن مو های اضافی تقریبا غیر ممکن است، و همیشه لازم است، که قبل از آرایش ابرو مو های اضافی آن را به خوبی بردارید.