اپیلاسیون

اپیلاسیون در شهریار

اپیلاسیون

اپیلاسیون چیست؟ روش کار چگونه است؟

اپیلاسیون، روشی برای از بین بردن موهای زائد بدن است. این روش طبق آمار گیری بهترین و موثر ترین روش کاهش موهای بدن شناخته شده است. استفاده از مواد باکیفیت یکی از شرط های درست انجام دادن اپیلاسیون است.

روش کار به این گونه است:  مراجعه کننده نواحی مورد نظر خود را مطرح می کند. محل را شیو نمی کند. آرایشگر با استفاده از  کاردک ( یا همان چوب بستنی ) یک لایه نازک موم گرم شده را، روی  پوست پخش می کند. پد بهداشتی مخصوص را روی پوست قرار می دهد. پس از گذشت چند ثانیه که خشک شد، اپیلاسیون کار با یک دست پد را در خلاف جهت رشد مو با سرعت زیاد می کشد. با دستی دیگر محل مورد نظر را می کشد. ( اینکار برای جلوگیری از زخم شدن پوست شما انجام می شود. )

رعایت بهداشت در مرکز زیبایی

اپیلاسیون کار، در حین انجام کار از دستکش یک بار مصرف، کاردک یک بار مصرف و پد های شخصی مخصوص خود شما برایتان استفاده می کند.  زمان تمام شدن کار،  کاردک و پد شخصی شما را دور انداخته و به شما حوله ی یک بار مصرف تمیز و استریل و شامپو می دهد تا محل شیو شده را در حمام شستشو دهید و خشک کنید.  سپس با اسپری الکل  تخت و حمام را ضد عفونی کرده و برای مراجعه کننده بعدی آماده می کند.

خدمات مرکز سالن زیبایی

در مرکز زیبایی ما، همکاران اپیلاسیون کار تبحر و مهارت خود را  آموزش دیده اند. به صورت تخصصی، با استفاده از موم های ضد حساسیت، ارگانیک و با کیفیت با رایحه های خوشبو که از ایجاد حتی حساسیت هایی مانند خارش، سوزش، تورم  و جوش های پوستی، کهیر و هرگونه مشکل پوستی جلوگیری می کند، به درخواست مراجعه کننده عزیز رسیدگی می کنند. شما می توانید برای راحت شدن از شر موهای ذائد و استفاده از خدمات با ما تماس بگیرید. 

کاهش موهای زائد