مانیکور در شهریار

بسیاری از افراد به مانیکور و آرایش ناخن‌های دست خود علاقه بسیاری دارند و هر چند وقت یک‌بار، سری به سالن ‌های خدمات ناخن می‌زنند. مانیکور به ناخن‌هایتان زیبایی می‌بخشد. اگر شما هم به زیبایی ناخن‌هایتان اهمیت می‌دهید، در ادامه اطلاعات کاملی در مورد روش انجام دادن این کار در سالن ‌زیبایی تاج محل  ارائه شده است.

مانیکور ناخن

داشتن ناخن‌هایی تمیز و مرتب، یکی از مواردی است که در زیبایی دستان شما تاثیر بسیار زیادی دارد. به سوهان کردن ناخن، پاک کردن و گرفتن گوشت‌های اضافه‌ی دور ناخن‌های دست، بطوری که به بافت‌های اطراف ناخن صدمه ای وارد نشود مانیکور (Manicure) می گویند. فرم و حالت آرایش ناخن‌ها می‌تواند در فرم و جذابیت دستان شما بسیار اثرگذار باشد؛ پس به همان اندازه که به سلامت پوستتان اهمیت می‌دهید، باید برای زیبایی و بهداشت ناخن‌های دست و پاهایتان نیز هزینه و زمان صرف کنید.
قابل ذکر است، همانند سایر خدمات که در سالن زیبایی تاج محل انجام می‌شود، تخصص، تجربه و رعایت بهداشت فردی و مشتریان از اموری است که بسیار مورد تاکید است و کارشناسان تاج محل  برای تک تک این موارد دقت و ظرافت بسیاری را بکارمی گیرند.پس با ما در تماس باشید.

مانیکور

نمونه کارها

سوحان کشی

برای سلامت پوست دست مفید است.

دستان ما روزانه در برابر آلودگی‌ها و گرد و غبار قرار می‌گیرد. اگر به پوست دست رسیدگی نشود، پوست دست خیلی زود دچار پیری شده و چروک و لک می‌شود. ماساژی که از ناخن نصیب دست و پای شما می‌شود به نوعی پوستتان را احیا کرده و سرزنده می‌کند. لایه برداری از پوست دست و پا و از بین بردن سلول‌ های مرده‌شان راهی برای بهبود وضعیت پوست و نرم شدن آن به شمار می‌رود. بنابراین برای اینکه همیشه دستان زیبا داشته باشید، مراجعه به خدمات ناخن را فراموش نکنید.

از عفونت و قارچ ناخن جلوگیری می‌کند.

بسیاری از افراد به دلیل رسیدگی نکردن به وضعیت ناخن‌هایشان به عفونت یا قارچ ناخن مبتلا می‌شوند. شاید شما در طول روز زمان زیادی برای رسیدگی به ناخن‌هایتان نداشته باشید. اما با مراجعه مکرر به سالن زیبایی و خدمات ناخن می‌توانید از بروز چنین مشکلی جلوگیری کنید.