پاکسازی پوست در شهریار

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست در شهریار

پاکسازی پوست در آرایشگاها، داشتن صورتی زیبا، شاداب و سالم را تضمین می‌کند. به دلیل مشغله‌های روزانه، بسیاری از ما نمی‌توانیم پاکسازی صورت در خانه را به طور منظم انجام دهیم؛ به همین دلیل، انجام پاکسازی صورت در آرایشگاه توسط متخصص ماهر برای مراقبت از پوست شما قرار گرفته است.

پاکسازی صورت

برداشتن سلول‌های مرده و آلودگی‌هایی که روی صورت تجمع پیدا کرده است را پاکسازی صورت می گویند.  این کار می‌تواند سبب ایجاد نشاط در پوست شود و نه تنها به سلامتی پوست کمک می‌کند بلکه  با این کار سلول‌های لایه‌های سطحی پوست، چربی‌ها و ذراتی که بر اثر آلودگی‌های هوا روی پوست نشسته است، جوش های سرسیاه و چرک ناشی از جوش های چرکی در پاکسازی برداشته می‌شود.

پاکسازی پوست
پاکسازی صورت

فواید پاکسازی پوست‎

  • مهمترین فواید پاکسازی صورت در آرایشگاه این است که باعث زیبایی، شادابی، طراوت و نشاط می‌شود.
  • ماساژ صورت در پاکسازی صورت در آرایشگاه باعث می‌شود تا خون به همراه اکسیژن زیر پوست شما به حرکت درآید.
  • انجام پاکسازی صورت در آرایشگاه آلودگی‌های سطحی و دانه‌های سرسیاه را از سطح صورت شما برمی‌دارد.
  • آبرسانی پوست در  آرایشگاه باعث افزایش رطوبت پوست می‌شود که برای رطوبت رساندن به لایه بیرونی بسیار مفید است.

پاکسازی پوست صورت در مرکز ما

پاکسازی در مرکز ما به صورت تخصصی انجام می شود که در آن با استفاده از روش‌های مختلف ( دستی و دستگاهی ) همراه با مواد پاک‌کننده، سرم های آبرسان، جوان ساز، روشن کننده، ضد جوش و لک انجام می دهیم . همچنین سلول‌های مرده از سطح پوست را برداشته و لایه ی جدید را تقویت می کنیم. ماساژ های دستی و باز کردن عضلات صورتتان و بخور های گرم و سرد دستگاهی در آخر ماسک های براق کننده، ترمیم کننده و نرم کننده با رایحه هایی با بوی گل یا میوه ای برای ریلکس کردن پوست صورتتان و آرامش شما گذاشته می شود. شما پس از انجام پاکسازی، صاحب پوستی جدید، که جوانتر، شادابتر، با نشاط تر از پوست قبلیتان بوده می شوید. پس برای استفاده از این خدمات حتما با ما در تماس باشید.